KONST / Litografier / Färglitografi 11609183
nr 1160 9183
Frank Kozik
(f. 1962), USA
Färglitografi, "Peirots", signerad och numrerad 441/600. Motivet: 42x51 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:32:07
4/2 09:54:09
1.000 kr
5/2 19:20:45